loading
Hizmetlerimiz

Taahhüt İşleri

Anahtar Teslim Taahhüt İşleri


Alçıpan Asma Tavan İşleri

Asma Tavan, Ahşap alt konstrüksiyonlu asma tavan sistemi, metal alt konstrüksiyonlu asma tavan modelleri, akustik asma tavan sistemleri, fireboard asma tavan sistemleri, aquapanel asma tavan sistemi,
karolajlı asma tavan sistemleri, lamel asma tavan sistemleri, Gergi Tavan, Bölme Duvar, Alçıpan Uygulamaları, Kartonpiyer, Stropiyer, gibi birçok asma tavan uygulamaları uygun fiyat ile deneyimli ustalarımız tarafından yapılmaktadır.

Komple Tadilat İşleri

Tadilat işlerinde organizasyon ve ekip işi çok önemlidir. Bir ustanın tek başına tadilat işinde başarılı olması ve işi zamanında teslim edebilmesi çok zordur. Elektrik, sıhhi tesisat, fayans, parke,alçı, boya, kapı, pencere doğramaları v.s. gibi bir çok iş tadilat kapsamına girdiğinden tüm bu işleri yürütebilecek uzman ekip ve firmalar tercih edilmelidir.

Evinizi, iş yerinizi yenilemek mi istiyorsunuz? Genç Alçıpan İnşaat Dekorasyon olarak sizlerin yaşam ve çalışma mekanlarınızı yenilerken aynı anda ekonomik ve güvenilir “Anahtar teslim çözümler” sunuyoruz.

Komple iç tadilat işleri, mağaza tadilatı, ev tadilatı, ofis tadilatı, anahtar teslim tadilat işleri, dekorasyon, ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu, sıva ve boya işleri, mantolama, ses yalıtımı, mutfak ve banyo tasarımı,  çatı yalıtımı, kartonpiyer, asma tavan, bölme duvar,
fayans seramik döşeme işleri, sıhhi tesisat, elektrik tesisatı, Komple ev tadilatı, komple işyeri tadilatı, iç cephe boya, dış cephe boya, duvar kağıdı, ışık sistemleri, laminant ve lamine parke gibi her türlü dekorasyon uygulamasını sizler için yapıyoruz.

Anahtar teslim inşaat, adında anlaşılacağı üzere en başından en sonuna kadar tüm işlerin firmamız tarafından tamamlanıp, mülk sahibine anahtarların teslimatına kadar geçen tüm süreci kapsamaktadır.
Evin, Dükkanın,işhanının yada binanın sahibi için tek yapılması gereken anahtarları teslim almaktır. Anahtar teslim inşaat süreci ile hayalinizdeki projeyi rahatça hayata geçirmeniz mümkün.


Resimler
  • Paylaş